Hakkımızda

Lifsan ile Avrupa Standartların daSon Teknolojik donanımÇok Verimli Profesyonel Seralara Sahip olun

Hakkımızda

LİFSAN, Mersinde  yerleşik, %100 Türkiye sermayeli, örtü altı tarım konusunda geniş deneyime ve tarımsal üretime uygulanan büyük bir teknolojik gelişmeye sahip, sera tasarımı, geliştirme, pazarlama ve kurulumunda uzmanlaşmış bir tarım sektörü şirketidir. müşterilerimizin tam memnuniyetini sağlamak için en ileri teknolojiyi kullanarak yapılar ve aksesuarları.

Üstesinden Gelmek

Her gün gelişmek, yenilikçi çözümlerin yaratılmasını sağlayan sürekli ilerlemeyi aramak, kurulanları geride bırakmak ve müşteriye daha fazla verimlilik ve karlılık sunmak LİFSAN’nın hedeflerinden biridir.

Teknik ve ticari ekibimiz, sunduğu ürünleri, yıllar içinde gelişen, pazar taleplerine ve yetiştirme yöntemlerindeki değişikliklere uyum sağlayarak müşteri beklentilerine uyarlamak için çalışmaktadır.

Hizmet

Tesislerimiz sayesinde şirket, ürünlerin hazırlanması, korunma durumları ve her türden daha fazla sayıda eşya depolama imkanı için en uygun çalışma koşullarına sahiptir . Amacımız,  LİFSAN’nı diğer firmalardan ayıran özellik olan daha verimli ve hızlı hizmete ulaşmaktır.

Kaliteli bir ürüne her zaman mükemmel hizmet eşlik etmelidir. Amacımız, her müşteriye, ürünümüzün ihtiyaçlarına göre ayarlanmasını sağlamak ve aynı zamanda maksimum teknolojiyi ve en verimli yeniliği kolaylaştırmak, maksimum uygulama hızını ve kaliteli bir hizmeti garanti etmek için çalışıyoruz.

 LİFSAN olarak, her müşteriye, ürünümüzün ihtiyaçlarına göre ayarlanmasını sağlamak ve aynı zamanda maksimum teknolojiyi ve en verimli yeniliği kolaylaştırmak, maksimum uygulama hızını ve kaliteli bir hizmeti garanti etmek için çalışıyoruz

LİFSAN Bahçecilik sektöründe uzun yıllara dayanan deneyime ve geleneklere sahip bir marka olarak, müşterilerimize çok çeşitli tesadüfi olmayan çözümler sunuyoruz. Teknolojik olarak gelişmiş sera ekipmanları ve armatürleri sunarak, müşterilerin farklı ihtiyaç ve beklentilerine cevap veriyoruz.